Kojima i coś podobnego do Silent Hills? Wykluczone

23.02.2016 | ppe.pl | underluk

Kojima i coś podobnego do Silent Hills? Wykluczone

Hideo Kojima w wypowiedzi dla Polygonu zaprzeczył, by miał kiedyś zająć się projektem podobnym, do niedawno anulowanego "Silent Hills".


O aferze z wyżej wspomnianą grą, pisałem już nie raz i nie będę się powtarzał. W każdym razie po burzliwym rozstaniu utalentowanego Japończyka z Konami, wielu fanów horroru miało nadzieję, że Kojima uzyskawszy wolną rękę, zajmie się projektem przynajmniej podobnym w duchu, tamtemu tytułówi. Niestety, twórca stanowczo zaprzeczył by miał takie plany, choć gatunek grozy cały czas ma na celowniku.

A wyraził się tak:
"Po P.T. pojawiły się podobne tytuły, które już zadebiutowały lub są przygotowywane. Osobiście nie zamierzam przygotowywać czegoś w podobnym tonie, wolałbym zaproponować inne podejście i inny punkt widzenia."

Przypomnę tylko, ze "P.T." to nazwa robocza "Silent Hills" i jednocześnie demo dostępne swego czasu w PlayStation Store, prezentujące koncepcję produkcji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści