W nowym Chuckim powróci Jennifer Tilly

26.02.2016 | filmweb.pl | underluk

W nowym Chuckim powróci Jennifer Tilly

Wygląda na to, że w nowej "Laleczce Chucky", znanej póki co pod tytułem "Chucky 7", powróci Jennifer Tilly, a to oznacza, że pewnie pojawi się i narzeczona, naszego rudego bohatera.


Wskazują na to informacje z Twittera jakie wymieniali miedzy sobą Mancini, Tilly i Dourif. Dourif (główna bohaterka "Klątwy laleczki Chucky") napisała, że pakuje się do RPA (tam ma być kręcona nowa część), na co Mancini (reżyser i scenarzysta) odpowiedział "nie zapomnij wziąć wózka, ja zadbam o krew" (bohaterka, w szóstym filmie poruszała się na wózku inwalidzkim, a siódemka będzie jej kontynuacją). Wspomniano także o Tiffany i jej kostiumach.

Fabuła nowego filmu zapowiada się tak:
Chucky powraca po wydarzeniach przedstawionych w "Klątwie laleczki Chucky", by dalej terroryzować swoją przykutą do wózka ludzką córkę, Nikę. Zabójcza lalka ma też do wyrównania rachunki ze starymi wrogami. Pomoże mu w tym jego była żona. [za IMDB]

Premiera w przyszłym roku

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści