KONKURS: Łabędzi Śpiew

28.02.2016 | bramygrozy.pl | underluk

KONKURS: Łabędzi Śpiew

Na fanpagu poszła zapowiedź niedzielnego konkursu, więc nadszedł moment, kiedy muszę się zmobilizować i wcielić słowa w czyn. To kto chce "Łabędzi śpiew"?


Od dłuższego czasu w serwisie nie było żadnego konkursu, ale jeśli pamiętacie te, które niegdyś się odbywały, zapewne wiecie, że nie trzeba niczego lajkować, ani udostępniać znajomym na facebooku. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Znaczy oczywiście, możecie to zrobić, będzie mi miło, ale to jest tylko i wyłącznie Wasza decyzja, która nie ma żadnego wpływu na wyniki.

Zawsze było jakieś pytanie. Tym razem będzie inaczej. Skoro ja daje Wam coś od siebie (no dobra, od wydawnictwa Papierowy Księżyc, ale to ja zaklejam koperty ;)), to pomyślałem, że wycisnę także coś od Was. Poniżej znajdziecie krótką ankietę, a nagroda, którą są dwa zestawy "Łabędziego śpiewu" (tom pierwszy i drugi), trafią do dwóch osób wylosowanych spośród tych, którym zechce się na tę ankietę odpowiedzieć. A odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected] do końca soboty 5 marca.

Odpowiedzi proszę dawać według klucza: numer pytania - odpowiedź. Np. 1 - a), 2 - c) itd. Trzy ostatnie pytania są otwarte, więc można napisać coś od siebie. Zresztą przy każdym pytaniu możecie napisać coś od siebie.


--
ANKIETA
--

1. BramyGrozy.pl odwiedzam ze względu na:
a) recenzje,
b) newsy,
c) coś innego... (napisz co konkretnie),
d) nie odwiedzam.

2. Recenzje czytam:
a) całe,
b) tylko ostatni akapit,
c) nie czytam,
d) patrze tylko na ocenę końcową.

3. Czy rezygnacja z oceny w recenzjach to:
a) dobry pomysł,
b) chyba żeś na łeb upadł.

4. A gdyby tak zamiast recenzji, autor pisał tylko krótką zajawkę o czym jest dane dzieło, a potem wskazał jego plusy i określał dla kogo jest to film/gra/książka/... to:
a) wydaje mi się, że to dobry pomysł,
b) nie jestem przekonany/a,
c) nie wiem, musiałbym/musiałabym to najpierw zobaczyć,
d) taaaa... najlepiej żeby w ogóle nic nie pisał i wystawiał samą ocenę.

5. Szata graficzna BramyGrozy.pl:
a) podoba mi się,
b) nie podoba mi się,
c) jaka szata graficzna?,
d) nie wiem, nie zwracam uwagi.

6. Na BramyGrozy.pl podoba mi się:
...Pytanie otwarte. Pisz co chcesz, albo nie pisz nic...

7. Na BramyGrozy.pl nie podoba mi się:
...Pytanie otwarte. Pisz co chcesz, albo nie pisz nic...

8. Powiedz coś od siebie:
...Pytanie otwarte. Pisz co chcesz, albo nie pisz nic...

--
I PO ANKIECIE
--


Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą i życzę powodzenia w losowaniu. Z wylosowanymi szczęśliwcami skontaktuję się e-mailowo w celu ustalenia adresów, pod jakie wysłać nagrody.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści