Nowe materiały z NightCry

06.03.2016 | ppe.pl | underluk

Nowe materiały z NightCry

Gra "NightCry" zapowiadana jest jako duchowy spadkobierca serii "Clock Tower". Pojawiły się nowe materiały z tej produkcji.


Akcja rozgrywa się na pokładzie luksusowego liniowca wycieczkowego na środku oceanu. Po wypłynięciu statku na wielkie wody jesteśmy świadkami makabrycznych i tajemniczych morderstw, które paraliżują załogę i pasażerów zamkniętych w śmiertelnej pułapce. Zadaniem gracza będzie rzecz jasna rozwiązanie zagadki zabójstw i przeżycie. [za ppe.pl]

Tytuł powinien zainteresować fanów horroru nazwiskami, które przy nim pracują. Wystarczy wspomnieć, że na liście płac znaleźli się Hifumi Kouno, reżyser "Clock Tower". Masahiro Ito wieloletni designer serii "Silent Hill". Czy twórca serii filmów "Ju-on", Takashi Shimizu. Takie postaci dają nadzieję na ciekawą produkcję.

Gra pierwotnie zapowiadana była na PlayStation Vitę, ale udana akcja w serwisie Kickstarter pozwoli ekipie wydać tytuł także na PC. Co ciekawe, posiadacze komputerów zagrać mają już wiosną, a tymczasem gracze konsolowi nie poznali jeszcze nawet przybliżonej daty premiery na ich sprzęt.

Rzućcie okiem na materiały wideo.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści