Będzie nowy Sok z Żuka... albo i nie

14.03.2016 | bloody-disgusting.com, filmweb.pl | underluk

Będzie nowy Sok z Żuka... albo i nie

Plotki o kontynuacji "Soku z żuka" słychać już od dawna, a nawet sama Winona Ryder przyznała, że dwójka powstanie. Do rozmowy włączył się Tim Burton i powstało zamieszanie.


Ale po kolei. Najpierw sam reżyser zabrał głos w sprawie filmu i powiedział, że:

"Film jest w planach i został zatwierdzony przez ekipę Warner Bros."

Potem dodał:

"Rozmawialiśmy już o aktorach, których chcielibyśmy zobaczyć na ekranie. I wszyscy z nich są gotowi do udziału - w tym Winona" (Winona Ryder)" i Michael" (Michael Keaton)". Mamy gotowy scenariusz, wszystko jest przygotowane, jedyne, co nam pozostaje, to zacząć filmować"

Można by się zacząć cieszyć. W końcu jest to film, na który na pewno czeka wielu wielbicieli grozy. Ale nie tak prędko. Po zacytowanych wyżej słowach, które miały paść w wywiadzie dla portalu Showbizspy, wkrótce głos zabrał rzecznik Tima Burtona i oświadczył, że:

"Tim jest skupiony całkowicie na "Osobliwym domu pani Peregrine", którego premierę zaplanowano na 30 września 2016, a także na "Dumbo"".

Zaprzeczył także, jakoby trwały prace nad "Sokiem z żuka 2".

I komu tutaj wierzyć? Przypomnijmy, że już rok temu scenarzysta i producent Seth Grahame-Smith zdradził, że scenariusz filmu jest już gotowy. Potem Winona Ryder zapewniła, że dwójka powstanie, a teraz sam Tim Burton nawiązał to tematu. Słowa jego rzecznika potraktowałbym jako mniej ważne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści