Albatros wyda Dom na Wzgórzu

16.03.2016 | wydawnictwoalbatros.com | underluk

Albatros wyda Dom na Wzgórzu

Wydawnictwo Albatros wzbogaci nasz rynek o "Dom na wzgórzu" autorstwa Petera Jamesa. Książka ukarze się 13 kwietnia.


--

WYŚMIENITE POŁĄCZNIE KRYMINAŁU Z GHOST STORY

„Mówili, że martwi nie mogą cie skrzywdzić... Mylili się...”

Przeprowadzka z centrum Brighton na prowincję, to poważne przedsięwzięcie i wyzwanie dla trzyosobowej rodziny. Jednak Cold Hill House – ogromna, zrujnowana georgiańska posiadłość, budzi w Olliem niesamowitą ekscytację. Jeszcze nie wie, czy podoła finansowo temu wyzwaniu, ale od dziecka marzył o tym, by zamieszkać na wsi, a rezydencja wydaje mu się idealnym miejscem dla kochającej kontakt z naturą córki. Posiadłość jest inwestycją, która ma generować zyski i być bazą dla jego nowej firmy projektującej strony internetowe. Jego żona, Caro, podchodzi do tego mniej optymistycznie, a dwunastoletnia Jade nie jest zadowolona z rozstania z przyjaciółmi.

Już po kilku dniach od przeprowadzki, staje się jasne, że Harcourtowie nie są jedynymi mieszkańcami Cold Hill House. Gdy dom zwraca sie przeciwko nim, nie pozostaje im nic innego, jak pogrążyć się w jego mrocznej historii...

tytuł: DOM NA WZGÓRZU
autor: Peter James
tytuł oryginału: THE HOUSE ON COLD HILL
tłumaczenie: Robert Waliś
liczba stron: 384
ISBN: 978-83-7985-747-0
oprawa: miękka ze skrzydełkami
data wydania: 13 kwietnia 2016

Dom na wzgórzu - Peter james

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści