Dziewczyna z Sąsiedztwa jednak za tydzień

16.03.2016 | Papierowy Księżyc | underluk

Dziewczyna z Sąsiedztwa jednak za tydzień

Nowe wydanie "Dziewczyna z sąsiedztwa" Jacka Ketchuma, zaliczy jednak tygodniowy poślizg. Książka do sprzedaży trafi 23 marca.


O przełożeniu daty premiery dowiedziałem się przed chwilą. Powodem są opóźnienia w druku. Macie dodatkowy tydzień by odłożyć trochę grosza bo warto, co możecie sprawdzić w recenzji.

--

Dziewczyna z sąsiedztwa” to jedna z najsłynniejszych powieści grozy ostatnich lat, uznawana za jedną z najbardziej wstrząsających książek w historii literatury. To legendarna już opowieść o szaleństwie rodzącym się w ludzkim umyśle i o tym, jak to szaleństwo zaraża wszystkich wokół, jak infekuje niewinne umysły i prowadzi do eskalacji cierpienia, bólu i nienawiści.

Obok tej książki nie można przejść obojętnie. „Dziewczyna z sąsiedztwa” wstrząsa czytelnikiem do granic wytrzymałości i pozostawia w emocjonalnym szoku jeszcze przez długi czas po zamknięciu ostatniej strony.

Wstęp do książki napisał sam Stephen King, co będzie wielką gratką dla jego licznych fanów!

Przedmieścia. Ciemne ulice, przystrzyżone trawniki i przytulne domy. Miła, spokojna okolica. Jednak nie dla nastoletniej Meg i jej kalekiej siostry Susan. W domu Chandlerów, przy ślepej uliczce, w ciemniej, zawilgoconej piwnicy, Meg i Susan zdane są na łaskę kapryśnej i cierpiącej na ataki szału ciotki Ruth, którą szybko ogarnia szaleństwo. Szaleństwo, którym zaraża swoich trzech synów oraz całą okolicę. Jedynie jeden zatroskany chłopiec spróbuje oprzeć się złu zarażającemu niewinne umysły. Musi podjąć bardzo dorosłą decyzję i wybrać między miłością i współczuciem, a pożądaniem i złem... Którą drogę wybierze?

Dziewczyna z sąsiedztwa - Jack Ketchum

Najnowsze wieści