Konkrety na temat Sakramentu Okrucieństwa

18.03.2016 | Tomsz Siwiec MordumX - profil autorski | underluk

Konkrety na temat Sakramentu Okrucieństwa

Wreszcie poznaliśmy konkrety na temat "Sakramentu Okrucieństwa 1", czyli pierwszej części nadchodzącej serii horrorów autorstwa Tomasza "MordumX" Siwca i Łukasza Radeckiego.


Książkę wyda, niezawodna w dostarczaniu świeżego mięsa fanom horroru ekstremalnego, Horror Masakra. Premiera już w kwietniu.

--

Sakrament Okrucieństwa - pierwsza część z nadchodzącej serii horrorów autorstwa Tomasza "MordumX" Siwca oraz Łukasza Radeckiego. Każda z nich zawiera dwie nowele, oscylujące w klimatach horror gore.

"PoHybel" - Krzysztof stracił w swoim życiu już wszystko. Nie widząc szans na ustabilizowanie sytuacji życiowej, postanawia popełnić samobójstwo. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, a każdy kolejny akapit uświadomi czytelnika, że śmierć, ból i przerażający strach, to zaledwie początek niekończącego się koszmaru.

"Ubój" - Młoda dziewczyna budzi się związana w komórce. Nie wie jak tu trafiła, ani dlaczego. Ostatnie co pamięta, to fakt, że wyszła uprawiać jogging. Wkrótce okazuje się, że znalazła się w koszmarnym miejscu, gdzie odbywa się regularny ubój... ludzi. Czy uda się jej przetrwać horror bestialskiego okrucieństwa?

Sakrament okrucieństwa 1 - Tomasz MordumX Siwiec, Łukasz Radecki

Najnowsze wieści