W czerwcu będziemy świadkami egzorcyzmów rekina

22.03.2016 | bloody-disgusting.com | underluk

W czerwcu będziemy świadkami egzorcyzmów rekina

Mieliśmy już normalne rekiny, olbrzymie rekiny, tornado rekinów, a nawet wielogłowe rekiny. A co powiecie na rekina opętanego przez diabła? Poznajcie "Shark Exorcist".


Mała nadmorska mieścina, terroryzowana jest przez rekina. Ryba nie jest napędzana złością czy zemstą, ale przez samego szatana. Naprzeciw potworowi stanie pewien katolicki ksiądz i tylko on może uratować dusze okolicznych mieszkańców oraz swoją własną. Ale rekin to nie jedyne zmartwienie naszego dzielnego bohatera. Otóż w całym zamieszaniu maczała swoje palce demoniczna zakonnica, a niebezpieczeństwo czyha nie tylko w morzu, ale i na lądzie.

Sam tytuł "Shark Exorcist" brzmi niedorzecznie, ale jak widać, fabuła dotrzymuje mu kroku. Zresztą na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć, że i efekty specjalne są na odpowiednim poziomie.

Za film odpowiada Donald Farmer, twórca takich hitów jak "Demon Queen", "Cannibal Hookers" czy "Dorm of the Dead". Fani naprawdę złych filmów, powinni być usatysfakcjonowani.

Premiera w czerwcu.Shark Exorcist
Shark Exorcist - screen 1
Shark Exorcist - screen 2
Shark Exorcist - screen 3
Shark Exorcist - screen 4

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści