Nowe przecieki na temat najnowszej odsłony Dzieci Kukurydzy

24.03.2016 | bloody-disgusting.com, filmweb.pl | underluk

Nowe przecieki na temat najnowszej odsłony Dzieci Kukurydzy

Choć nikt oficjalnie tego nie potwierdza, otwarcie mówi się, że nowa część cyklu "Dzieci kukurydzy" jest już w produkcji. Na światło dzienne wypłynęły nowe fakty.


Serwis Bloody Disgusting dotarł do informacji, jakoby w Oklahoma City, korzystając z tej samej infrastruktury co "Hellraiser: Judgment", kręcony było obraz pt. "Runaway".

Bohaterką "Runaway" jest Ruth, młoda kobieta w ciąży, która uciekła morderczej dziecięcej sekcie z małego miasteczka na środkowym zachodzie. Kolejną dekadę stara się żyć anonimowo, kryjąc się przed światem i swoją przeszłością. W ten sposób pragnie ochronić swojego syna. W końcu zamieszkała w małej mieścinie w Oklahomie. Niestety jej śladem ktoś podąża. Teraz musi stanąć do walki ze złem lub być świadkiem utraty dziecka...

I teraz wystarczy skojarzyć kilka faktów. Za produkcją stoi Dimension Film, które musi szybko wyprodukować nowe "Dzieci kukurydzy" bo inaczej straci prawa do marki. O tym, oraz o identycznej sytuacji z "Hellraiser: Judgement" pisałem już wcześniej. Bohaterka "Runaway" ma na imię Ruth, czyli tak samo jak postać znana z ostatniej, telewizyjnej odsłony "Dzieci kukurydzy", której film będzie prawdopodobnie kontynuacją.

Czy domysły ekipy Bloody Disgusting się potwierdzą, przekonamy się pewnie wkrótce. W każdym razie brzmi to dosyć prawdopodobnie.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści