Nowe przecieki na temat najnowszej odsłony Dzieci Kukurydzy

24.03.2016 | bloody-disgusting.com, filmweb.pl | underluk

Nowe przecieki na temat najnowszej odsłony Dzieci Kukurydzy

Choć nikt oficjalnie tego nie potwierdza, otwarcie mówi się, że nowa część cyklu "Dzieci kukurydzy" jest już w produkcji. Na światło dzienne wypłynęły nowe fakty.


Serwis Bloody Disgusting dotarł do informacji, jakoby w Oklahoma City, korzystając z tej samej infrastruktury co "Hellraiser: Judgment", kręcony było obraz pt. "Runaway".

Bohaterką "Runaway" jest Ruth, młoda kobieta w ciąży, która uciekła morderczej dziecięcej sekcie z małego miasteczka na środkowym zachodzie. Kolejną dekadę stara się żyć anonimowo, kryjąc się przed światem i swoją przeszłością. W ten sposób pragnie ochronić swojego syna. W końcu zamieszkała w małej mieścinie w Oklahomie. Niestety jej śladem ktoś podąża. Teraz musi stanąć do walki ze złem lub być świadkiem utraty dziecka...

I teraz wystarczy skojarzyć kilka faktów. Za produkcją stoi Dimension Film, które musi szybko wyprodukować nowe "Dzieci kukurydzy" bo inaczej straci prawa do marki. O tym, oraz o identycznej sytuacji z "Hellraiser: Judgement" pisałem już wcześniej. Bohaterka "Runaway" ma na imię Ruth, czyli tak samo jak postać znana z ostatniej, telewizyjnej odsłony "Dzieci kukurydzy", której film będzie prawdopodobnie kontynuacją.

Czy domysły ekipy Bloody Disgusting się potwierdzą, przekonamy się pewnie wkrótce. W każdym razie brzmi to dosyć prawdopodobnie.


Najnowsze wieści