Kogo przestraszy Alice D?

08.04.2016 | bloody-disgusting.com | underluk

Kogo przestraszy Alice D?

"The Haunting of Alice D" to produkcja RLJ Entertainment, która 3 maja będzie miała swoją premierę. Z tej okazji w sieci ukazał się zwiastun filmu.


Fabuła skupi się na Davenport House. Budynek w 1890 roku był słynnym burdelem, rządzonym
przez chciwego i brutalnego właściciela. Alice to młoda dziewczyna, właściwie uwięziona w murach przybytku, gdzie wykorzystywana jest seksualnie. Przynajmniej dopóki nie weźmie sprawiedliwości w swoje ręce i nie dokona krwawej zemsty, a potem tragicznie zakończy swój żywot.
Ponad sto lat później, ostatni dziedzic Davenport, w odrestaurowanej rezydencji postanawia urządzić sobie dekadencką imprezę. Nie brakuje narkotyków i prostytutek, a obowiązuje tylko jednak zasada: wszystko jest dozwolone. Szybko jednak okazuj się, że Alice nie spoczywa w spokoju, a jej legenda jest bardziej realna, niż można by się spodziewać.

Reżyseruje w oparciu o swój scenariusz Jessica Sonneborn. Występują: Juan Riedinger, Aaron Massey, Megan Hensley, Al Snow, Kane Hodder i Kristina Page.The Haunting of Alice D

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści