Telltale wyda 7 Days To Die

08.04.2016 | pssite.com | underluk

Telltale wyda 7 Days To Die

Telltale Publishing ogłosiło, że zostało wydawcą survival horroru "7 Days To Die". O ile nie macie jeszcze dość zombie, mam dla was zwiastun live-action, screeny i trochę informacji.


Ogólnie rzecz biorąc, "7 Days To Die" będzie grą z otwartym światem. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a zadaniem gracza będzie przetrwać apokalipsę zombie. Do dyspozycji mamy różne rodzaje broni oraz możliwość budowania zabezpieczeń. Całość wzbogacona o elementy RPG, współpracę z innymi graczami, eksplorację i wytwarzanie przedmiotów.

Za produkcją stoi niezależne studio The Fun Pimps, a gracze komputerowi mogą już od końcówki 2013 roku grać w ten tytuł dzięki wczesnej wersji dostępnej na Steam.

Premiera na PS4 i XOne zaplanowana jest na czerwiec tego roku, a dla osób, które zdecydują się na preorder przewidziane są bonusy w postaci skórek bohaterów z serii "The Walking Dead", robionej przez Telltale Games. Na razie potwierdzono Michonne i Lee.7 Days To Die - screen 1
7 Days To Die - screen 2
7 Days To Die - screen 3
7 Days To Die - screen 4

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści