Polacy postraszą nas w Husk

23.04.2016 | ppe.pl | underluk

Polacy postraszą nas w Husk

"Husk" to zapowiadany jako połączenie "Alana Wake" i "Silent Hill" survival horror, za którym stoją deweloperzy z UndeadScout oraz IMGN.PRO ("Kholat").


W produkcji gracz trafia do Shivercliff, czyli pięknego, amerykańskiego miasteczka. Każdy odwiedzający poczuje się w tym miejscu, jak we własnym domu, będzie oddychał świeżym powietrzem, spacerował po pięknych okolicach, odkrywał nieskończone labirynty jaskiń i… Nie będzie mógł opuścić tego miejsca. [za ppe.pl]

Głównym bohaterem opowieści został Matthew Palmer. Protagonista przeżył katastrofę kolejową i od tego czasu stara się odnaleźć swoją rodzinę. Nie będzie to łatwa sprawa, ponieważ Shivercliff to przerażające miejsce, w którym czyha prawdziwe zło. Palmer podczas swojej przygody będzie musiał wielokrotnie wykorzystać swoje umiejętności i walczyć z przeciwnikami. [za ppe.pl]

Łukasz Kubiak z IMGN.PRO tak mówi o nowym projekcie:

„HUSK to przede wszystkim świetna koncepcja zespołu Undeadscout. Kiedy pojawili się u nas z propozycją współpracy byliśmy zachwyceni. Zaoferowaliśmy im pełną pomoc. Tym sposobem działamy teraz wspólnie i IMGN.PRO zaangażowane jest w proces powstawania gry na wielu płaszczyznach, wliczając w to moją ulubioną, którą mam przyjemność zajmo-wać się osobiście - czyli fabułę. Myślę że po KHOLAT, gracze mogą się już spodziewać, że historia przedstawiona w HUSK, będzie bogata w detale i intrygująca, ale jednocześnie bar-dziej czytelna i zrozumiała niż w przypadku naszego debiutanckiego dzieła.”

Tytuł został zapowiedziany na PC.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści