Nowa ekranizacja "It" wreszcie z datą premiery

24.04.2016 | filmweb.pl | underluk

Nowa ekranizacja "It" wreszcie z datą premiery

Zapowiadana od dłuższego czasu i borykająca się z licznymi problemami, nowa ekranizacja powieści "To" ("It") zyskała wreszcie datę premiery.


Warner Bros. ogłosiło, że film wejdzie do kin 18 września 2017 roku.

Oczywiście nie oznacza to, że faktycznie tak będzie i po drodze nie trafi się jakieś opóźnienie. W każdym razie, prace na planie mają ruszyć latem. Co ciekawe, nadal nie wiadomo kto wcieli się w Pennywise'a, czyli przerażającego morderczego klauna. Wcześniej kandydatem do tej roli był Will Poulter, ale w związku z zawirowaniami jakie przy tym tytule powstały oraz licznymi przesunięciami rozpoczęcia prac, inne zobowiązania aktora zmusiły go do rezygnacji z tej posady.

Mająca ponad 1000 stron powieść opowiada o mieszkańcach miasteczka Derry w stanie Maine. Dzieci są tam prześladowane przez straszliwego klowna. Po latach ofiary wracają do rodzinnej miejscowości, żeby pozbyć się stwora raz na zawsze. [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści