Sakrament Okrucieństwa już w przedaży

24.04.2016 | Horror Masakra | underluk

Sakrament Okrucieństwa już w przedaży

"Sakrament Okrucieństwa", czyli najnowsza książka od niezawodnej w dostarczaniu horroru ekstremalnego Horror Masakry, trafiła już do sprzedaży.


Właściwie to już pierwszy rzut na allegro się wyprzedał. Ale spokojnie, niedostatki zostały uzupełnione.

Więcej szczegółów znajdziecie na fanpage'u Horror Masakry.

--

Sakrament Okrucieństwa - pierwsza część z nadchodzącej serii horrorów autorstwa Tomasza "MordumX" Siwca oraz Łukasza Radeckiego. Każda z nich zawiera dwie nowele, oscylujące w klimatach horror gore.

"PoHybel" - Krzysztof stracił w swoim życiu już wszystko. Nie widząc szans na ustabilizowanie sytuacji życiowej, postanawia popełnić samobójstwo. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, a każdy kolejny akapit uświadomi czytelnika, że śmierć, ból i przerażający strach, to zaledwie początek niekończącego się koszmaru.

"Ubój" - Młoda dziewczyna budzi się związana w komórce. Nie wie jak tu trafiła, ani dlaczego. Ostatnie co pamięta, to fakt, że wyszła uprawiać jogging. Wkrótce okazuje się, że znalazła się w koszmarnym miejscu, gdzie odbywa się regularny ubój... ludzi. Czy uda się jej przetrwać horror bestialskiego okrucieństwa?

Sakrament Okrucieństwa

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści