Powstaje nowy Puppet Master

04.05.2016 | filmweb.pl | underluk

Powstaje nowy Puppet Master

S. Craig Zahler ("Bone Tomahawk") pisze scenariusz do "Puppet Master: The Littlest Reich" filmu, który ma być remakiem "Władcy lalek".


Producentem będzie Lorenzo di Bonaventura oraz Caliber Media.

Na serię "Puppet Master" skład się kilka filmów, dla których naturalny środowiskiem były VHSy. To w erze domowych odtwarzaczy święciła największe tryumfy, ale do dziś ma swoich wielbicieli.

O czym opowiadał oryginał z 1989 roku? Będąc już w podeszłym wieku, Andre Toulon jako jedyny wie, w jaki sposób można ożywić martwe przedmioty. Jego dziełami są laleczki - każda z nich na swój sposób może okrutnie ofiarę okaleczyć i uśmiercić. Rok 1939. Rząd niemiecki chce wyciągnąć od Toulona sekret, który skrywa. Ten nie chce wyjawić im tajemnicy, więc ukrywa marionetki w schowku w ścianie i popełnia samobójstwo. Kilka lat później grupa ludzi przybywa do jego opuszczonego domu by zbadać tajemnicę śmierci Toulona. Laleczki postanawiają bronić domu i swojego sekretu. [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści