PolskaGrozaPL organizuje konkurs Jakie Czasy Taki Diabeł

05.05.2016 | polskagroza.pl | underluk

PolskaGrozaPL organizuje konkurs Jakie Czasy Taki Diabeł

Serwis polskagroza.pl organizuje konkurs, w którym Wasze opowiadanie może trafić do antologii "Jakie czasy taki diabeł". Sprawdźcie szczegóły.


Samo zaproszenie do konkursu wygląda tak:

"Z dumą i (nomen omen) pewnym dreszczykiem grozy ogłaszamy pierwszy konkurs strony polskagroza.pl – „Jakie czasy taki diabeł”. Naszym celem jest, jak zawsze, promocja polskiej literatury grozy i jej twórców – szczególnie (ale nie tylko) młodych, szczególnie zdolnych. Nasze ambicje też nie są małe, bo z zebranych tekstów utworzymy antologię, w zamyślę papierową i wydaną tradycyjnymi metodami. Tak, jak powinni być wydawani wszyscy autorzy polskiej literatury grozy."

A oto trochę na temat rozmiaru opowiadań i motywu przewodniego:

"Oto, czego szukamy: Opowiadania od 10 000 do 25 000 znaków, połączone elementem wspólnym w postaci diabła.

Dlaczego diabeł? Postać na przestrzeni lat przeszła metamorfozę tak głęboką, że rodzeństwo Wachowskich może wyłącznie pozazdrościć. Ze śmierdzącego siarką rogatego zwierza ewoluował w całkiem ludzkiego adwokata. Diabelskich wcieleń było tak wiele, że ciekawi nas, czy diabeł ma do zaoferowania jeszcze jakąkolwiek grozę? Czy potrafi jeszcze wodzić na pokuszenie, sprowadzać na manowce, wzbudzać obsesje i pożądanie? Czy potrafi jeszcze straszyć?"


Więcej szczegółów, regulamin oraz adres pod jakim przyjmowane są opowiadania, znajdziecie na www.polskagroza.pl

Konkurs - jakie czasy taki diabeł

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści