Już dziś przedpremierowy pokaz serialu Outcast

20.05.2016 | gildia.pl | underluk

Już dziś przedpremierowy pokaz serialu Outcast

Emisja nowego serialu Roberta Kirkmana pt. "Outcast" startuje w czerwcu, ale już dziś na kanale FOX oraz przez Facebook Live możemy przedpremierowo rzucić okiem na pierwszy odcinek.


Pokaz w Polsce rozpocznie się o 22:00. Poza naszym krajem, zobaczą go widzowie m.in. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Południowej Afryki, Niemiec, Szwecji i Turcji... łącznie 61 krajów.

Diego Londono, dyrektor operacyjny FOX Networks Group na obszar Europy i Afryki powiedział:

"Dzięki The Walking Dead, Robertowi Kirkmanowi udało się stworzyć wierną rzeszę fanów. FOX znany jest z tego, że pokazuje najlepsze produkcje telewizyjne jako pierwszy. Współpracując z Facebookiem, umożliwiamy widzom obejrzenie naszej nowej produkcji w tym samym czasie w kilkudziesięciu krajach w Europie i Afryce. Outcast: Opętanie, pierwsza oryginalna produkcja FOX Networks, została stworzona przez wielokrotnie nagradzany zespół oraz z udziałem wielu gwiazd, które będzie można zobaczyć w obsadzie serialu. Jesteśmy dumni, że razem z Facebookiem tworzymy wyjątkowe wydarzenie telewizyjne na tak ogromną skalę”.

Serial Outcast: Opętanie powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana i rysownika Paula Azacety pt. Outcast (pod tym samym tytułem, wydany w 2014 roku przez Skybound/Image). Głównym bohaterem serialu Outcast: Opętanie jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), młody mężczyzna, którego życie naznaczone jest walką z demonami. W zmaganiu ze złem pomaga mu wielebny Anderson (w tej roli Philip Glenister). Kyle poszukuje odpowiedzi na pytanie, dlaczego w jego otoczeniu czai się tak wiele złych mocy. To co odkryje, może na zawsze odmienić nie tylko jego los, ale też reszty świata. [za gildia.pl]

W obsadzie znaleźli się także m.in.: Reg E. Cathey, Kate Lyn Sheil oraz Wrenn Schmidt.

Regularna emisja serialu rozpocznie się 4 czerwca na kanale FOX.

Żeby sprawdzić pierwszy odcinek serialu „Outcast: Opętanie”, należy wpaść na fanpage stacji. I pamiętajcie, początek emisji o 22:00.

Najnowsze wieści