Już dziś przedpremierowy pokaz serialu Outcast

20.05.2016 | gildia.pl | underluk

Już dziś przedpremierowy pokaz serialu Outcast

Emisja nowego serialu Roberta Kirkmana pt. "Outcast" startuje w czerwcu, ale już dziś na kanale FOX oraz przez Facebook Live możemy przedpremierowo rzucić okiem na pierwszy odcinek.


Pokaz w Polsce rozpocznie się o 22:00. Poza naszym krajem, zobaczą go widzowie m.in. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Południowej Afryki, Niemiec, Szwecji i Turcji... łącznie 61 krajów.

Diego Londono, dyrektor operacyjny FOX Networks Group na obszar Europy i Afryki powiedział:

"Dzięki The Walking Dead, Robertowi Kirkmanowi udało się stworzyć wierną rzeszę fanów. FOX znany jest z tego, że pokazuje najlepsze produkcje telewizyjne jako pierwszy. Współpracując z Facebookiem, umożliwiamy widzom obejrzenie naszej nowej produkcji w tym samym czasie w kilkudziesięciu krajach w Europie i Afryce. Outcast: Opętanie, pierwsza oryginalna produkcja FOX Networks, została stworzona przez wielokrotnie nagradzany zespół oraz z udziałem wielu gwiazd, które będzie można zobaczyć w obsadzie serialu. Jesteśmy dumni, że razem z Facebookiem tworzymy wyjątkowe wydarzenie telewizyjne na tak ogromną skalę”.

Serial Outcast: Opętanie powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana i rysownika Paula Azacety pt. Outcast (pod tym samym tytułem, wydany w 2014 roku przez Skybound/Image). Głównym bohaterem serialu Outcast: Opętanie jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), młody mężczyzna, którego życie naznaczone jest walką z demonami. W zmaganiu ze złem pomaga mu wielebny Anderson (w tej roli Philip Glenister). Kyle poszukuje odpowiedzi na pytanie, dlaczego w jego otoczeniu czai się tak wiele złych mocy. To co odkryje, może na zawsze odmienić nie tylko jego los, ale też reszty świata. [za gildia.pl]

W obsadzie znaleźli się także m.in.: Reg E. Cathey, Kate Lyn Sheil oraz Wrenn Schmidt.

Regularna emisja serialu rozpocznie się 4 czerwca na kanale FOX.

Żeby sprawdzić pierwszy odcinek serialu „Outcast: Opętanie”, należy wpaść na fanpage stacji. I pamiętajcie, początek emisji o 22:00.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści