Nowe Halloween w przyszłym roku

26.05.2016 | filmweb.pl | underluk

Nowe Halloween w przyszłym roku

Jeśli nie wystąpią żadne problemy i opóźnienia, to w przyszłym roku powinniśmy móc zobaczyć nową odsłonę "Halloween". John Carpenter będzie w ekipie dłubiącej nad filmem.


A dokładnie rzecz biorąc, twórca oryginału będzie jednym z producentów obrazu i być może napisze muzykę.

Jakiś czas temu pisałem o tym, że Dimension Films straciło prawa do marki, a projekt zatytułowany "Halloween Returns" trafił do kosza. Nowy film powstanie dla Blumhouse, a jego współproducentem będzie Jason Blum, który to namówił Carpentera do udziału w całym przedsięwzięciu.

Jeśli chodzi o reżysera nowej odsłony, to internety mówią o dwóch kandydatach. Pierwszym jest Mike Flanagan, twórca takich obrazów jak "Absentia" i "Oculus". To podobno z nim studio negocjuje posadę reżysera i scenarzysty. Tymczasem Adam Wingard, odpowiedzialny za np. "Następny jesteś ty", zasypał swojego twettera zdjęciami z oryginalnego filmu, co uruchomiło falę spekulacji, że to być może on zasiądzie za kamerą. Albo przynajmniej bardzo by chciał.

W każdym razie premiera nowego filmu planowana jest na Halloween 2017 roku, a do tego czasu na pewno poznamy więcej szczegółów na temat tej produkcji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści