Allison Road idzie do piachu

06.06.2016 | ppe.pl | underluk

Allison Road idzie do piachu

Prace nad "Allison Road" czyli grą, o której mówiło się, że jest duchowym spadkobiercą "Silent Hills", zostały wstrzymane, a sam projekt skasowany.


Gdy w zeszłym roku Konami zaprezentowało "P.T", przerażające technologiczne demo, stało się ono inspiracją dla wielu twórców. Jednym z projektów, który wyrósł pod wrażeniem tamtego kawałka kodu było "Allison Road". Tytuł początkowo zapowiedziany został na PC, ale później wspomniano także o wersji na PlayStation 4. Twórcy ogłosili zbiórkę pieniędzy na Kickstarterze, którą niedługo po starcie zamknęli bo jak się okazało, trafili pod skrzydła Team 17 studia, które miało ich wspomóc w produkcji, a potem wydać skończony już tytuł.

I choć od jakiegoś czasu panowała cisza w temacie, wydawało się, że wszystko jest w jak najlepszym początku. Aż do wczoraj, kiedy to na Twitterze twórców gry mogliśmy przeczytać że:

Allison Road musiało niestety zostać skasowane

Niestety nie wiadomo, co było przyczyną anulowania projektu, ale w najbliższych dniach pewnie poznamy więcej szczegółów na ten temat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści