Capcom pracuje nad Dead Rising 4

08.06.2016 | ppe.pl | underluk

Capcom pracuje nad Dead Rising 4

O tym, że Capcom pracuje nad nową odsłoną "Dead Risign" domyślamy się już od stycznia, kiedy to Capcom Vancouver poszukiwało pracowników do nowego projektu. Teraz wiemy wreszcie trochę więcej.


Ostatnio liczba plotek wyraźnie wzrosła i wygląda na to, że "Dead Rising 4" będzie tak naprawdę rozbudowanym remake'iem pierwszej części. W nowej starej grze nie zabraknie jednak zupełnie nowej zawartości jak np. zupełnie nowego miasteczka, które będzie można swobodnie zwiedzać. Takie informacje pojawiły się na NeoGAFie.

Głównym bohaterem ponownie będzie Frank West, a atmosfera gry ma być "ponownie szalona i jajcarska". Dla wielbicieli wieloosobowego grania przygotowany zostanie tryb 4-osobowej kooperacji, w którym będzie można dodatkowo wcielić się w Chucka, Nicka i Annie.

Tytuł ma ukazać się tylko na Xobx One oraz PC.

Więcej informacji oraz zajawki wideo, na pewno poznamy podczas tegorocznego E3, na którym "Dead Rising 4" ma być jednym z mocniejszych punktów prezentacji Microsoftu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści