Resident Evil 7 zapowiedziany!

14.06.2016 | ppe.pl | underluk

Resident Evil 7 zapowiedziany!

Capocm zaprezentował "Resident Evil 7"! Tytuł ma wrócić do korzeni serii, a na zaprezentowanym zwiastunie są robaki, jest brud, rozkładające się ciała i... widok z pierwszej osoby.


Projekt znany niedawno jako "Kitchen" okazał się nową odsłoną legendarnej serii. Tytuł podobno jest bardzo straszny i możemy zapomnieć o strzelaniu do zombie jak do kaczek.

Akcja gry rozgrywać będzie się w starej rezydencji otoczonej plantacjami na wiejskich terenach dzisiejszej Ameryki. Cała historia z kolei osadzona zostanie po dramatycznych wydarzeniach z Resident Evil 6. Akcje gry obserwować będziemy perspektywy pierwszej osoby, po raz pierwszy w serii Resident Evil. Inspiracja demem Silent Hilla jest więc wyraźnie odczuwalna. [za ppe.pl]

Poza tym zdradzono, że w grze możemy oczekiwać większej liczby zagadek niż przyzwyczaiły nas do tego ostatnie części. Atmosfera ma być napięta, a silnik gry zbudowany został od podstaw. Zapowiedziano pełne wsparcie dla PlayStation VR

Gra ukaże się 24 stycznia 2017 roku a już teraz na PlayStation Store powinna być dostępna wersja demonstracyjna. Zagramy na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Najnowsze wieści