Resident Evil 7 zapowiedziany!

14.06.2016 | ppe.pl | underluk

Resident Evil 7 zapowiedziany!

Capocm zaprezentował "Resident Evil 7"! Tytuł ma wrócić do korzeni serii, a na zaprezentowanym zwiastunie są robaki, jest brud, rozkładające się ciała i... widok z pierwszej osoby.


Projekt znany niedawno jako "Kitchen" okazał się nową odsłoną legendarnej serii. Tytuł podobno jest bardzo straszny i możemy zapomnieć o strzelaniu do zombie jak do kaczek.

Akcja gry rozgrywać będzie się w starej rezydencji otoczonej plantacjami na wiejskich terenach dzisiejszej Ameryki. Cała historia z kolei osadzona zostanie po dramatycznych wydarzeniach z Resident Evil 6. Akcje gry obserwować będziemy perspektywy pierwszej osoby, po raz pierwszy w serii Resident Evil. Inspiracja demem Silent Hilla jest więc wyraźnie odczuwalna. [za ppe.pl]

Poza tym zdradzono, że w grze możemy oczekiwać większej liczby zagadek niż przyzwyczaiły nas do tego ostatnie części. Atmosfera ma być napięta, a silnik gry zbudowany został od podstaw. Zapowiedziano pełne wsparcie dla PlayStation VR

Gra ukaże się 24 stycznia 2017 roku a już teraz na PlayStation Store powinna być dostępna wersja demonstracyjna. Zagramy na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści