Ukazał się zwiastun 31 Roba Zombiego

15.06.2016 | splay.pl | underluk

Ukazał się zwiastun 31 Roba Zombiego

Rob Zombie długo każe nam czekać na premierę swojego najnowszego filmu "31", ale to oczekiwanie osłodzić może nam teraz pierwszy zwiastun produkcji.


Długi czas oczekiwania i wielokrotnie przekładana data premiery, wiąże się z faktem, że jego twórca zbierał środki od fanów za pośrednictwem crowdfundingu. W końcu zbliżamy się do debiutu, a ten ma nastąpić 21 października.

Jednak czy mamy na co czekać? Krytycy mieli już okazję zapoznać się z tym dziełem w styczniu na festiwalu Sundance, gdzie obraz nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem. Zarzucano mu przede wszystkim głupotę i brak uroku, jakim urzekały poprzednie produkcje Zombiego. Ponadto całość sprawia wrażenie zrobionej na siłę i wymuszonej.

Jak jest w istocie? Przekonamy się po premierze. Poniższy zwiastun nie wygląda tak źle, a nawet w kilku ujęciach może kojarzyć się ze świetnym "Domem 1000 trupów".

Fabuła „31” skupia się na losach piątki przypadkowych ludzi, porwanych dzień przed Halloween. Przetrzymywani w niewoli i torturowani, zostają zmuszeni do wzięcia udziału w brutalnej grze w której ich przeciwnikami jest grupa psychopatów. Reguły tej rozgrywki są proste – zabić rywali, zanim to oni zabiją. [za splay.pl]

Na ekranie przewiną się m.in.: Sheri Moon Zombie, Malcolm McDowell, Meg Foster, Elizabeth Daily, Sandra Rosko oraz Richard Brake. Produkcja, reżyseria i scenariusz to działka Roba Zombie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści