Jim Carray postraszy w Aleister Arcane

22.06.2016 | filmweb.pl | underluk

Jim Carray postraszy w Aleister Arcane

Jim Carray choć miał swoje występy w poważniejszym kinie, to kojarzony jest głównie z komediami. Teraz spróbuje postraszyć nas w "Aleister Arcane".


Obraz będzie ekranizacją komiksu z 2004 roku autorstwa Steve'a Nilesa ("30 dni mroku"). Jest to historia Aleistera Greena, który w Los Angeles przedstawiał prognozy pogody. Po powrocie do rodzinnego miasta zaczął prowadzić program o horrorach w lokalnej telewizji. Ponieważ program był brutalny, sponsorzy się wycofali, a program zdjęto z anteny. Wkrótce potem doszło do makabrycznego wypadku, za który wszyscy winą obarczyli Aleistera. To go załamało, co skończyło się jego przedwczesną śmiercią. Zanim jednak zmarł, zdążył rzucić klątwę na mieszkańców miasteczka. Wkrótce potem zaczynają się dziać przerażające rzeczy i tylko dzieci mają moc potrzebną do przełamania klątwy Aleistera. [za filmweb.pl]

Raczej nie nastawiałbym się na przerażający horror, a bardziej opowieść z dreszczykiem.

Komiks w oparciu, o który powstanie film, miał być ekranizowany już w 2004 roku, a za projektem stał Paramount Pictures. Teraz prawa przejęła należąca do Stevena Spielberga wytwórnia Amglin Entertainment. Scenariusz napisze Jon Croker, a pieczę na obrazem ma trzymać Eli Roth.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści