Jest zwiastun Ouija: Origin Of Evil

28.06.2016 | gildia.pl | underluk

Jest zwiastun Ouija: Origin Of Evil

Nie da się ukryć, że "Diabelska plansza Ouija" nie była jakimś szczególnie udanym filmem. Co ciekawe, zwiastun prequela pt. "Ouija: Origin Of Evil" wygląda całkiem interesująco.


Fabuła nowego filmu będzie osadzona w 1965 roku w Los Angeles, gdzie samotna matka i jej dwie córki, organizują seanse spirytystyczne. Wszystko jest oczywiście jednym wielkim kantem, ale żeby cała akcja wyglądała bardziej profesjonalnie do zabawy dołączają tytułową planszę. Problem w tym, że staje się ona bramą dla prawdziwego zła, które opętują najmłodszą z córek.

Pierwszy film przy budżecie pięciu milionów, zarobił 77 milionów dolarów. Nic dziwnego, że Universal pokusił się o pociągnięcie tej historii dalej (a właściwie wcześniej, bo nowy obraz to prequel). Wymienił przy tym ekipę pracującą nad filmem.

Reżyseruje Mike Flanagan. Scenariusz napisał Jeff Howard. W rolach głównych występują: Elizabeth Reaser, Henry Thomas i Kate Siegel.

Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 20 października. Polska, tydzień później.Ouija: Origin Of Evil

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści