Dwie Śmierci Beaty na PolakPotrafi

07.07.2016 | polakpotrafi.pl | underluk

Dwie Śmierci Beaty na PolakPotrafi

"Dwie Śmierci Beaty" to całkiem nieźle zapowiadająca się czarna komedia z elementami horroru, do której możecie się dorzucić na PolakPotrafi.pl.


--

Dwie śmierci Beaty” to nowy projekt kilku niezrzeszonych filmowców, część z nich zna się od paru lat. Stworzyli razem wiele pozytywnie odebranych produkcji. Całość tworzy dobrze zgraną ekipę, która postara się stworzyć coś nietuzinkowego.

Tym razem będzie to czarna komedia z elementami horroru odnoszącymi się do amerykańskich filmów lat 80-tych, a główną rolę zagra Artur Barciś. Inspiracją do napisania scenariusza były fragmenty wcześniej powstałego komiksu.

FABUŁA:
Albert to udręczony codziennością 50-latek. Nic jednak nie przygniata go w życiu tak mocno jak jego gruba żona Beata. Dni upływają mu pomiędzy nudną pracą, a spełnianiem zachcianek jego małżonki. Albert nie jest jednak typowo uległą fajtłapą. Budzi się w nim bunt, a to może doprowadzić tylko do jednego... Morderstwa.

We wszystko wmieszany będzie psychopatyczny palacz zwłok Staszek, piękna i chcąca prawdziwego sera (a nie produktu seropodobnego) lodziarka - Diana i kometa, którą podejrzewa się o wskrzeszenie Jezusa Chrystusa 2000 lat wcześniej.

--

W obsadzie znaleźli się m.in.: Artur Barciś, Maciej Gruszczyński, Anna Bielecka, Karolina Bacia i Filip Milczarski. Za scenariusz i reżyserią odpowiada Michu Szczepański

Masę dodatkowych informacji znajdziecie na stronie projektu, a twórcy do współpracy zapraszają tak:

Najnowsze wieści