Dwie Śmierci Beaty na PolakPotrafi

07.07.2016 | polakpotrafi.pl | underluk

Dwie Śmierci Beaty na PolakPotrafi

"Dwie Śmierci Beaty" to całkiem nieźle zapowiadająca się czarna komedia z elementami horroru, do której możecie się dorzucić na PolakPotrafi.pl.


--

Dwie śmierci Beaty” to nowy projekt kilku niezrzeszonych filmowców, część z nich zna się od paru lat. Stworzyli razem wiele pozytywnie odebranych produkcji. Całość tworzy dobrze zgraną ekipę, która postara się stworzyć coś nietuzinkowego.

Tym razem będzie to czarna komedia z elementami horroru odnoszącymi się do amerykańskich filmów lat 80-tych, a główną rolę zagra Artur Barciś. Inspiracją do napisania scenariusza były fragmenty wcześniej powstałego komiksu.

FABUŁA:
Albert to udręczony codziennością 50-latek. Nic jednak nie przygniata go w życiu tak mocno jak jego gruba żona Beata. Dni upływają mu pomiędzy nudną pracą, a spełnianiem zachcianek jego małżonki. Albert nie jest jednak typowo uległą fajtłapą. Budzi się w nim bunt, a to może doprowadzić tylko do jednego... Morderstwa.

We wszystko wmieszany będzie psychopatyczny palacz zwłok Staszek, piękna i chcąca prawdziwego sera (a nie produktu seropodobnego) lodziarka - Diana i kometa, którą podejrzewa się o wskrzeszenie Jezusa Chrystusa 2000 lat wcześniej.

--

W obsadzie znaleźli się m.in.: Artur Barciś, Maciej Gruszczyński, Anna Bielecka, Karolina Bacia i Filip Milczarski. Za scenariusz i reżyserią odpowiada Michu Szczepański

Masę dodatkowych informacji znajdziecie na stronie projektu, a twórcy do współpracy zapraszają tak:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści