Rekinado 4 zyskuje zwiastun, a SciFi dostaje świra na punkcie rekinów

15.07.2016 | gildia.pl | underluk

Rekinado 4 zyskuje zwiastun, a SciFi dostaje świra na punkcie rekinów

Po pierwszych przeciekach na temat "Rekinado 4" ("Sharknado 4") i prezentacji gwiezdnowojennego plakatu, przyszedł czas na pierwszy zwiastun, a ramówkę SciFi zalewają rekiny.


Fabuła czwartej odsłony rekiniej serii osadzona będzie pięć lat po wydarzeniach z części trzeciej, a na ekran powrócą znane już nam postaci z Ianem Zieringiem, Davidem Hasselhoffem i Tarą Reid na czele. Nowością w obsadzie są Gary Busey, Tommy Davidson, Cody Linley, Imani Hakim, Masiela Lusha oraz Cheryl Tiegs.

Na krześle reżysera, podobnie jak w przypadku poprzednich trzech filmów, zasiada Anthony C. Ferrante. Scenariusz napisał Thunder Levin.

Amerykańska premiera filmu odbędzie się 31 lipca, a polscy widzowie "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą" będą mogli zobaczyć na ekranach swoich telewizorów już 1 sierpnia o godzinie 21:00. Oczywiście na kanale SciFi.

A żeby lepiej wczuć się w klimat niskobudżetowych i badziewnych horrorów o rekinach oraz odpowiednio przygotować się na zapowiedzianą wielką premierę, stacja wrzuciła do swojej ramówki takie działa jak: "Rekinado", "Rekinado 2", "Rekinado 3", "Mega Rekin kontra Kolossus", "Rekin widmo", "Planeta rekinów", "Rekiny lodołamacze" czy "Super Rekiny kontra więźniarki". A także, premierowo "Wakacje z rekinami" i "Atak trzygłowego rekina".

Ufff... będzie się działo.Rekinado 4 (Sharknado 4)

Najnowsze wieści