Rekinado 4 zyskuje zwiastun, a SciFi dostaje świra na punkcie rekinów

15.07.2016 | gildia.pl | underluk

Rekinado 4 zyskuje zwiastun, a SciFi dostaje świra na punkcie rekinów

Po pierwszych przeciekach na temat "Rekinado 4" ("Sharknado 4") i prezentacji gwiezdnowojennego plakatu, przyszedł czas na pierwszy zwiastun, a ramówkę SciFi zalewają rekiny.


Fabuła czwartej odsłony rekiniej serii osadzona będzie pięć lat po wydarzeniach z części trzeciej, a na ekran powrócą znane już nam postaci z Ianem Zieringiem, Davidem Hasselhoffem i Tarą Reid na czele. Nowością w obsadzie są Gary Busey, Tommy Davidson, Cody Linley, Imani Hakim, Masiela Lusha oraz Cheryl Tiegs.

Na krześle reżysera, podobnie jak w przypadku poprzednich trzech filmów, zasiada Anthony C. Ferrante. Scenariusz napisał Thunder Levin.

Amerykańska premiera filmu odbędzie się 31 lipca, a polscy widzowie "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą" będą mogli zobaczyć na ekranach swoich telewizorów już 1 sierpnia o godzinie 21:00. Oczywiście na kanale SciFi.

A żeby lepiej wczuć się w klimat niskobudżetowych i badziewnych horrorów o rekinach oraz odpowiednio przygotować się na zapowiedzianą wielką premierę, stacja wrzuciła do swojej ramówki takie działa jak: "Rekinado", "Rekinado 2", "Rekinado 3", "Mega Rekin kontra Kolossus", "Rekin widmo", "Planeta rekinów", "Rekiny lodołamacze" czy "Super Rekiny kontra więźniarki". A także, premierowo "Wakacje z rekinami" i "Atak trzygłowego rekina".

Ufff... będzie się działo.Rekinado 4 (Sharknado 4)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści