Dead Rising trzykrotnie zmierza na PlayStation 4

19.07.2016 | pssite.com | underluk

Dead Rising trzykrotnie zmierza na PlayStation 4

Od kilku dni w sieci można było natknąć się na plotki, jakoby Capcom zamierzał wydać na PlayStation 4 zremasterowaną wersję "Dead Rising". Faktycznie tak będzie, ale to nie wszystko.


Plotki pojawiły się gdy w Internecie ktoś znalazł listę trofeów do gry. Tytuł dziesięć lat temu zadebiutował na konsoli Xbox 360 i nigdy nie pojawił się na maszynce Sony. Teraz już wiemy, że na PlayStation 4 zmierza nie tylko odświeżona wersja "Dead Rising", ale także "Dead Rising 2" i "Dead Rising 2: Off the Record". Dwa ostatnie tytuły ukazały się na PlayStation 3. Nie wiadomo natomiast czy druga część będzie wzbogacona o dodatki "Case West" i "Case Zero", które wcześniej były dostępne tylko na Xbox 360.

Data premiery trzymana jest w tajemnicy, a na jakieś materiały ukazujące wielkość zmian musimy jeszcze trochę poczekać. Nie spodziewałbym się jednak jakiegoś graficznego majstersztyku, a co najwyżej podbitej rozdzielczości i lepszych tekstur.

Fajnie, gdyby Capcom wydał jeszcze na PlayStation 4 "Dead Rising 3", które było tytułem startowym dla Xbox One i jest dla niego tytułem ekskluzywnym (nie licząc portu na PC).

A, no i nie oczekiwałbym, że dostaniemy te wszystkie gry na jednej płycie. Pewnie podobnie jak w przypadku "Resident Evil" 4, 5 i 6, każda zostanie wydana osobno. O ile oczywiście wydawca nie ograniczy się tylko do wersji cyfrowej.

Gry będą także dostępne w wersji na Xbox One.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści