Zobaczcie Cenobitów z Hallraiser: Judgment

20.07.2016 | bloody-disgusting.com | underluk

Zobaczcie Cenobitów z Hallraiser: Judgment

"Hellraiser: Judgment" jest obecnie na etapie postprodukcji, a w rozwinięciu tej informacji znajdziecie zdjęcia przedstawiające dwójkę nowych Cenobitów.


Co do jakości filmu istnieją pewne obawy, o których mogliście już poczytać na łamach BramyGrozy.pl. W każdym razie film powstaje, a my dostaliśmy właśnie możliwość rzucenia okiem na dwójkę występujących w nim Cenobitów. Mam nadzieję, że będzie ich więcej, a tymczasem poznajcie wielkiego i zapewne silnego Butchera i bardziej filigranowego, ale zapewne precyzyjniejszego Surgeona. Nie prezentują się może jakoś imponująco, ale z ocenami poczekam na efekt końcowy.

W każdym razie fabuła "Hellraiser: Judgment" skupi się na detektywach, którzy prowadzą sprawę grasującego w mieście seryjnego mordercy. Pogłębiająca się spirala przemocy i makabry sugeruje, że zabójca może być nie z tego świata.

W filmie wystąpią: Heather Langenkamp, Damon Carney, Randy Wayne, Alexandra Harris, John Gulagher, Mike Jay Regan, Diane Goldner, Andi Powers, Jeff Fenter, Helena Grace Donald oraz Grace Montie. Scenariusz i reżyseria to działka Gary'ego J. Tunnicliffe'a.

Hellraiser: Judgment - Butcher
Hellraiser: Judgment - Surgeon
Hellraiser: Judgment - screen

Najnowsze wieści