Zobaczcie Cenobitów z Hallraiser: Judgment

20.07.2016 | bloody-disgusting.com | underluk

Zobaczcie Cenobitów z Hallraiser: Judgment

"Hellraiser: Judgment" jest obecnie na etapie postprodukcji, a w rozwinięciu tej informacji znajdziecie zdjęcia przedstawiające dwójkę nowych Cenobitów.


Co do jakości filmu istnieją pewne obawy, o których mogliście już poczytać na łamach BramyGrozy.pl. W każdym razie film powstaje, a my dostaliśmy właśnie możliwość rzucenia okiem na dwójkę występujących w nim Cenobitów. Mam nadzieję, że będzie ich więcej, a tymczasem poznajcie wielkiego i zapewne silnego Butchera i bardziej filigranowego, ale zapewne precyzyjniejszego Surgeona. Nie prezentują się może jakoś imponująco, ale z ocenami poczekam na efekt końcowy.

W każdym razie fabuła "Hellraiser: Judgment" skupi się na detektywach, którzy prowadzą sprawę grasującego w mieście seryjnego mordercy. Pogłębiająca się spirala przemocy i makabry sugeruje, że zabójca może być nie z tego świata.

W filmie wystąpią: Heather Langenkamp, Damon Carney, Randy Wayne, Alexandra Harris, John Gulagher, Mike Jay Regan, Diane Goldner, Andi Powers, Jeff Fenter, Helena Grace Donald oraz Grace Montie. Scenariusz i reżyseria to działka Gary'ego J. Tunnicliffe'a.

Hellraiser: Judgment - Butcher
Hellraiser: Judgment - Surgeon
Hellraiser: Judgment - screen

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści