Kolejne świeże informacje o The Walking Dead

23.07.2016 | FOX | underluk

Kolejne świeże informacje o The Walking Dead

Z Comic Con docierają kolejne świeże informacje na temat siódmego sezonu "The Walking Dead". Poznaliśmy datę premiery pierwszego odcinka i pokazano zwiastun.


FOX ogłosił premierę 7. sezonu serialu „The Walking Dead”. Pierwszy odcinek nowej serii już 24 października na kanale FOX. Jednocześnie fani zgromadzeni w San Diego na Comic Con zobaczyli pierwszy zwiastun.Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany jednocześnie w ponad 125 krajach świata, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

The Walking Dead” oficjalnie uznane zostało za najbardziej pożądany serial na świecie, wygrywając w globalnym badaniu przeprowadzonym wśród przedstawicieli przemysłu telewizyjnego (Global Average Demand Rating). Szósta odsłona ekranizacji kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana zgromadziła przed telewizorami średnio o 37% wiecej widzów na całym świecie, niż sezon poprzedni, zapewniając tym samym „The Walking Dead” pozycję lidera wśród produkcji emitowanych na międzynarodowych rynkach FOX.

Wraz z serialem „The Walking Dead” FOX jako pierwszy wprowadził model globalnej premiery. Stacja jest jedynym międzynarodowym nadawcą, który stosuje tę strategię na dużą skalę.

Tak jak w przypadku sezonów poprzednich, 16 odcinków najnowszej odsłony „The Walking Dead” wyemitowanych zostanie w dwóch częściach: pierwszych osiem epizodów międzynarodowa widownia śledzić zacznie od 24 października, a pozostałe powrócą na ekrany telewizorów w lutym 2017 r.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści