Blair Witch powraca!

25.07.2016 | gildia.pl | underluk

Blair Witch powraca!

Film znany do tej pory jako "The Woods" okazał się być kontynuacją "The Blair Witch Project". Premiera "Blair Witch" już we wrześniu!


Takie wieści przynosi Comic Con. Wytwórnia Lionsgate ujawniła, że "The Woods" oficjalnie zmienił tytuł na "Blair Witch" i będzie sequelem kultowego filmu z 1999 roku. Twórcy podobno od początku zamierzali nakręcić kolejną część, ale - by nie wzbudzać sensacji - projekt realizowano w Cornwall w Connecticut pod fałszywym (tymczasowym) tytułem.

Fabuła filmu "Blair Witch" skupia się na grupie studentów, którzy wybierają się do lasu Black Hills, by odkryć tajemnicę zniknięcia siostry Jamesa, Heather, która podobno powiązana jest z legendą Blair Witch. Z początku nastolatkowie są pełni nadziei, szczególnie, że lokalna para oferuje pomoc w roli przewodników, ale w nocy wszystko się zmienia. Legenda okazuje się bardziej prawdziwa, niż mogli sądzić.

W obsadzie znaleźli się: Valorie Curry, Callie Hernandez, Brandon Scott, James Allen McCune oraz Wes Robinson. Reżyseruje Adam Wingard

Premiera zaplanowana jest na 16 września.

Plakat:
Blair Witch plakat

Teaser jeszcze The Woods:


Oficjalny zwiastun "Blair Witch":

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści