Breck Eisner reżyserem nowego Piątku trzynastego?

15.08.2016 | filmweb.pl | underluk

Breck Eisner reżyserem nowego Piątku trzynastego?

O tym, że nowy "Piątek trzynastego" powstaje, pisałem już nie raz. Mówi się, że najnowszy film serii może wyreżyserować Breck Eisner, który negocjuje obecnie warunki kontraktu.


O nowej odsłonie przygód Jasona, producent Bryan Fuller powiedział tak:

Historia Aarona ma świetnych bohaterów. Widz będzie musiał zrozumieć lepiej Jasona, dlatego zbudujemy wszystko od podstaw. Ale nie będzie to klasyczna historia początków bohatera - chociaż w filmie pojawi się jego matka, Pamela, całość będzie nieco inna od tego, do czego zostaliśmy przyzwyczajeni

Aron, który jest wspominany w powyższym cytacie, to Aron Guzikowski scenarzysta filmu, który zastąpił na tym stanowisku Nicka Antoscę. Film powstanie dla Platinum Dunes i będzie drugim tytułem z tego cyklu, który wyprodukowany zostanie dla tej wytwórni. Pierwszym był remake "Piątek 13-go" z 2009 roku. Film, który powstaje obecnie nie będzie jednak jego kontynuacją, a kolejnym restartem serii.

Warto także pamiętać, że w produkcji jest także serial "Friday the 13th: Crystal Lake Chronicles".

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści