Co powiecie na antologię opowiadań w formie horrorcore?

16.08.2016 | horrorcore.pl | underluk

Co powiecie na antologię opowiadań w formie horrorcore?

Na koniec tego roku szykuje się interesujące wydawnictwo, mające na celu połączenie opowiadań w klimatach horroru z muzycznym światem horrorcoru. Lepiej wyjaśnią to pomysłodawcy projektu.


--

Na pewno większość z Was słyszała o gazetach/czasopismach bądź książkach, które są zbiorami opowiadań grozy. A co byście powiedzieli, gdyby tak stworzyć coś na wzór tego, aczkolwiek przenieść to na płytę CD?

Nasz nowy projekt to polska antologia opowiadań grozy, która ukaże się pod postacią albumu muzycznego. Kilkunastu ludzi z naszych szeregów przedstawi Wam historię inspirowaną filmem grozy w postaci storytellingu bądź też nie (zależy od koncepcji) w stylistyce stricte horrorcore’u na autorskich bitach jednego z naszych producentów. Filmy grozy zostały starannie przez nas wybrane i nie będą to pierwsze, lepsze tytuły, które mogą przyjść Wam do głowy – zdecydowana większość to klasyka gatunku klasy B, tak więc ręce, nogi, mózgi na ścianach.
Nasz cel to ukończyć i wydać projekt do końca bieżącego roku – planowana premiera zatem to grudzień 2016, czasu sporo ale i pracy ogrom. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to sprawimy Wam prezent na święta w postaci mocnej dawki lirycznych anomalii.

Goście, tytuł, okładka, tracklista i inne szczegóły oczywiście z czasem, o wszystkim co będziemy mogli, poinformujemy na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany, zostaw lajka i udostępnij wieść!

--

Warto też odwiedzić stronę horrorcore.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści