Little Nightmares też był na Gamescom 2016

18.08.2016 | gram.pl | underluk

Little Nightmares też był na Gamescom 2016

"Little Nightmares" to może nie jakaś superprodukcja, ale uroku odmówić jej nie można. Sprawdźcie zwiastun gry z Gamescom 2016.


Maw przybywa każdego roku. Zawsze pojawia się w tym samym czasie, lecz nigdy w tym samym miejscu. Pełznie, wlecze się i zanurza swe pazury głęboko pod lśniącą powierzchnią wody. I tkwi tam w ciszy. Czeka.

Wkrótce zaczynają przybywać oni. Goście. Wielcy, przepoceni, głodni goście. Wszyscy zdają się pęcznieć i pękać, z oczami martwymi ze znudzenia. Wloką się kładką do paszczy Mawa. I znikają.

Nikt, kto trafił do paszczy, nie wrócił, by opowiedzieć swą historię, a przynajmniej tak było do tej pory...


W nowej produkcji zaprezentowanej przez Bandai Namco raczej będziemy unikać starcia niż przedzierać się przez hordy wrogów. Światem gry będzie domek dla lalek, który stanie się jednocześnie więzieniem. Naszym zadaniem będzie odkryć mroczne sekrety Mawa, unikać potwornych mieszkańców i pomóc Six znaleźć drogę do zewnętrznego świata.

Premiera zaplanowana jest na wiosnę, a zagramy na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści