Polskie Agony robi wrażenie

21.08.2016 | ppe.pl | underluk

Polskie Agony robi wrażenie

Madmind to niezależne studio, które swoją siedzibę ma w Bydgoszczy. Ich "Agony" zyskało właśnie ponad ośmiominutowy gameplay, który został zaprezentowany na Gamescom 2016.


W grze wcielimy się w duszę zabłąkaną w piekielnych czeluściach, a naszym zadaniem jest odzyskanie wspomnień i ucieczka z przeklętego miejsca. Co ciekawe w tytule nie będzie walki z napotkanymi demonami, ale będziemy mogli przejmować kontrolę nad innymi istotami, na które natkniemy się po drodze. Akcja będzie wyglądać inaczej w zależności od kontrolowanej postaci. Do zwiedzenia będą cztery strefy piekła, w których nie zabraknie zagadek logicznych i ukrytych przedmiotów kultu, komnat oraz elementów rozwijających fabułę.

Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 4, a jej premiera zapowiedziana została na pierwszy kwartał przyszłego roku. Zagramy na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści