Allison Road wstaje z martwych

23.08.2016 | ppe.pl | underluk

Allison Road wstaje z martwych

Gra "Allison Road" w momencie pierwszej zapowiedzi została okrzyknięta, następcą nieodżałowanego "P.T./Silent Hills". Potem podzieliła jego los, ale jak się okazuje, prace na tytułem wznowiono.


Oficjalnie produkcja została wstrzymana jakiś czas temu, a powodem takiej sytuacji był konflikt między autorami gry, a wydawcą. Strony nie mogły się dogadać, więc tytuł trafił do piachu. Jak się okazuje, nie na długo.

Christian Kesler wykopał "Allison Road" z grobu i postanowił kontynuować prace na własną rękę. W między czasie miał chwilę odpoczynku od projektu, co pozwoliło mu przeanalizować wykonaną pracę i określić, które elementy są zgodne z założeniami, a które trzeba zmienić. Deweloper nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy i zamierza dostarczyć przerażającą opowieść, a pomoże mu w tym założone przez niego i jego żonę studio Far From Home.

Nie wiadomo jednak, kiedy tytuł trafi do sklepów, ani czy platformy docelowe nie uległy zmianie. Wcześniej produkcja była przygotowywana na PC i PlayStation 4.

Pozostaje trzymać kciuki, bo całość zapowiadała się interesująco.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści