Czy odkryto jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic 6. serii „AHS”

08.09.2016 | informacja prasowa | underluk

Czy odkryto jedną  z najbardziej strzeżonych tajemnic  6. serii „AHS”

Amerykańskie media i fani próbują usilnie rozwikłać tajemnicę teaserów wypuszczanych przez twórców najnowszej serii „American Horror Story”. Pojawiające się spekulacje spowija mgła. Czy przypuszczenia okażą się prawdziwe?


Wszelkie informacje dotyczące 6. sezonu „American Horror Story” od samego początku strzeżone są przez twórców serialu. Wielką tajemnicą jest również sam motyw przewodni nowej serii oraz tytuł. Wypuszczono kilkanaście teaserów, które łączą w sobie różne motywy - który z nich okaże się tym prawdziwym?

Aktorzy, których udział w tym sezonie został oficjalnie potwierdzony, pytani o swoje role odpowiadają w ten sam sposób: „Nie mogę zdradzić jak, ani kiedy, wszystko pozostaje tajemnicą, Ryan mnie zabije jeśli zdradzę choć słówko.”

Wprawdzie nie wiadomo, w jakich rolach, ale ponownie zobaczymy w serialu aktorów znanych z poprzednich sezonów „American Horror Story”: Lady Gagę, Angelę Bassett, Kathy Bates, Sarah Paulson, Finna Wittrocka, Denisa O'Hare’a, Cheyanne’a Jacksona, Matta Bomera oraz Wesa Bentleya.

Poniżej prezentujemy najnowsze podpowiedzi twórców serialu:

American Horror Story 6 - poster 1
American Horror Story 6 - poster 2
American Horror Story 6 - poster 5
American Horror Story 6 - poster 3
American Horror Story 6 - poster 4
American Horror Story 6 - poster 6

Czy fanom uda się odkryć tajemnicę nowego sezonu „American Horror Story” przed premierą? Odpowiedź już w czwartek, 15 września o godzinie 23:00 na kanale FOX.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści