Na kogo wypadnie na tego… Lucille

18.09.2016 | informacja prasowa | underluk

Na kogo wypadnie na tego… Lucille

Lucille – czy to brzmi jak wyrok? Już 24 października o 22:00 na FOX rozwiązanie jednej z największych serialowych tajemnic tej jesieni.


Kto okaże się wybrankiem Negana i czy życie w nowej rzeczywistości będzie gorsze od śmierci? Względny spokój, który bohaterowie osiągnęli w poprzednim sezonie, szybko zmienił się w koszmar.

24 października na kanale FOX wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 7. serii „The Walking Dead”. Na kim zakończy się bezlitosna wyliczanka? Fani na całym świecie spekulują kto zginie z rąk Negana: czy będzie to Abraham (Michael Cudlitz), Maggie (Lauren Cohan), Rick (Andrew Lincoln), Sasha (Sonequa Martin-Green), Aaron (Ross Marquand), Carl (Chandler Riggs) czy może Eugene (Josh McDermitt).

Według komiksu Kirkmana w najnowszej serii zabraknie Glenna. Nie wiadomo jednak, czy serialowa adaptacja okaże się odwzorowaniem wizji rysownika.

Pewne jest, że w najbliższych odcinkach „The Walking Dead” częściej zobaczymy Negana, w tej roli Jeffrey Dean Morgan - znany z takich produkcji jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy „Strażnicy”. Jaki los zgotuje ocalałym bohater, który pojawił się w 6. serii? Z pewnością przewróci ich życie do góry nogami.

Pod koniec poprzedniej serii ekipa Ricka poczuła się względnie bezpiecznie. Nie trwało to jednak zbyt długo. W pierwszych odcinkach nowego sezonu widzowie zobaczą bohaterów w momencie, gdy zaczynają się załamywać, nie mogąc poradzić sobie z presją prześladowań Negana oraz wspomnieniami, które utrudniają powrót do normalności.

Kolejny bohater, który dołącza do serialowego grona, to Ezekiel. W tej roli telewidzowie zobaczą Khary’ego Paytona („Młodzi Tytani”, „Liga Młodych”). Samozwańczy król po raz pierwszy zostaje przedstawiony w wydarzeniach ze 108. zeszytu Kirkmana.

Jak zakończy się brutalna wyliczanka i jak będzie wyglądał świat, w którym reguły dyktuje Negan? Ene, due, rike, fake… Zdecyduje los. Rozwiązania największego cliffhangera tej jesieni już 24 października o godzinie 22:00 na kanale FOX - zaledwie 18 godzin po amerykańskiej premierze.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści