Walka i zdolności Vampyra na filmie

29.09.2016 | ppe.pl | underluk

Walka i zdolności Vampyra na filmie

Ekipa Dontnod Entertainment, która niedawno zachwyciła grą "Life is Strange" pracuje obecnie nad "Vampyr", nowym intrygującym tytułem. Zaprezentowano walkę i rozwój bohatera na filmie.


W grze wcielimy się w lekarza, który podczas I wojny światowej zostaje zamieniony w wampira. Chcą pomagać ludziom, nie może jednocześnie ignorować pragnienia krwi. Krew pozwala rozwijać mu nadludzkie umiejętności, ale jeśli będzie ją pozyskiwał z cywilów, na ulicy pojawiać będzie się coraz więcej strażników. Generalnie nasze działania mają mieć widoczny wpływ na świat gry.

Ciekawie zapowiada się rozwój bohatera. Otóż deweloperzy chwalą się przygotowaniem nieliniowego drzewka umiejętności, na którym wraz ze wzrostem punktów doświadczenia będziemy mogli wzmacniać już posiadane lub odkrywać nowe skille. Warto zaznaczyć, że od początku nie będzie w tym względzie żadnych ograniczeń, co ma zapewnić tworzenie indywidualnych protagonistów, dopasowanych do stylu gry gracza.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści