Powitajmy nowe wydawnictwo - Dom Horroru

17.10.2016 | facebook.com/tomaszczarnygore | underluk

Powitajmy nowe wydawnictwo - Dom Horroru

I stało się. Tomasz Czarny na swoim fanpage'u coś tam przebąkiwał, coś zapowiadał, delikatnie sugerował. Okazało się, że stoi za nowym wydawnictwem na naszym rynku. Poznajcie Dom Horroru.


Oddaję głos założycielowi

Moi Drodzy,

część z Was pewnie już wie, że od niedawna zostałem właścicielem wydawnictwa Dom Horroru. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy wydawać horror we wszelakiej postaci, ale nie tylko. Bizarro, weird fiction, dark fantasy, dark crime itd.

Pierwszą premierę planujemy wypuścić już pod koniec miesiąca, niedługo powinna ruszyć przedsprzedaż. Powiem od siebie, że to będzie jedna z najbardziej oczekiwanych premier literackiego horroru w tym roku, prawdziwa uczta dla fanów tego gatunku...

Jako, że pracujemy pełną parą na maksymalnych obrotach, sprzedaż przynajmniej na początku będzie odbywać się przez allegro.pl, a w miarę czasu postaramy się uruchomić inne opcje.

W miarę czasu powstanie też fejsbukowy profil wydawnictwa oraz oficjalna strona z formularzem do wysyłki.

Gdy tylko odkopiemy się z nawału pracy, zaprezentujemy Wam okładkę oraz inne detale naszego pierwszego i mamy nadzieję, nie ostatniego wydawnictwa.

Bądźcie czujni i obserwujcie posty bo...bo przecież będzie się działo ;)

Z horrorowym pozdrowieniem,
Tomasz Czarny, Dom Horroru


Teraz tylko wyczekiwać pierwszej zapowiedzi, która ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu, a jak możecie przeczytać powyżej, zapowiada się smakowicie. Ciekawe co to będzie.

Nowemu wydawnictwu życzę wszystkiego dobrego i zapewne wesprę portfelem. Przynajmniej te horrorowe pozycje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści