Symfonia Zgorszenia już za rogiem

20.10.2016 | facebook.com/mordumx/ | underluk

Symfonia Zgorszenia już za rogiem

Skoro była już dziś mowa o Kfasonie, to warto wspomnieć, że podczas tego wydarzenia będzie miała swoją premierę książka "Symfonia Zgorszenia", najnowsza pozycja spod krwawych skrzydeł Horror Masakry.


W książce znajdą się dwa teksty, których wspólnym mianownikiem ma być soczysta makabra i perwersyjna pornografia. Zdecydowanie dla dorosłych.

Carla Mori: „Bestia
Nic co ludzkie nie jest nam obce, ale czy na pewno? Gdzie jest granica między seksualnością, a seksem? Gdzie kończą się igraszki, a zaczyna obscena? Jak daleko zdołamy się posunąć w drodze na szczyt popularności i czy piękno dla wszystkich znaczy to samo?

Tomasz MordumX Siwiec: „Odrodzona
Magda próbuje pozbierać swoje życie po operacji usunięcia piersi. Nie jest to jednak łatwe zadanie, zwłaszcza kiedy najbliższa osoba odwraca się do niej plecami. Nadzieje na nowe, lepsze jutro oferuje jej pewien nieznajomy mężczyzna.
Nie ma w nim jednak już miejsca na iluzje normalnego życia u boku męża. Jest za to zemsta. Nieludzka, podła, perwersyjna i wyjątkowo brutalna…


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści