Ouija: Narodziny zła z nowym, długaśnym zwiastunem

24.10.2016 | gildia.pl | underluk

Ouija: Narodziny zła z nowym, długaśnym zwiastunem

Już w piątek swoją premierę będzie miał horror "Ouija: Narodziny zła". Będzie to prequel obrazu "Diabelskiej planszy Ouija" z 2014 roku.


Choć pierwszy film nie był szczególnie udany (recenzja), to jednak przy budżecie 5 milionów dolarów, zarobił ponad 77 milionów zielonych. Nic dziwnego, że temat jest kontynuowany.

Tym razem cofniemy się w czasie i przeniesiemy do Los Angeles w roku 1965. Głównymi bohaterkami będą matka i córka, które parają się organizacją seansów spirytystycznych. Fałszywych, ale to mniej ważne. Ważne, że pewnego dnia dla lepszego efektu postanawiają do swojego repertuaru włączyć tytułową planszę przez co zapraszają do swojego domu prawdziwe zło. Kiedy najmłodsza córka zostaje opętana, rozpoczyna się walka, by odesłać duchy z powrotem na drugą stronę.

Film reżyseruje Mike Flanagan ("Absentia", "Oculus"). Scenariusz napisał Jeff Howard. W rolach głównych wystąpią: Elizabeth Reaser, Annalise Basso, Lulu Wilson, Henry'ego Thomasa, Douga Jonesa, Sama Andersona i Kate Siegel.

Polska premiera zaplanowana jest na 28 października.

I jeszcze wspomniany, długaśny zwiastun:


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści