Don't Knock Twice w ruchu

25.10.2016 | ppe.pl | underluk

Don

W przyszłym roku do kin wejdzie horror "Don't Knock Twice" w reżyserii Caradoga W. Jamesa, ale w tej informacji przyjrzymy się jego egranizacji tworzonej przez Wales Interactive.


Autorzy stworzyli historię opierając się na mrożącej krew w żyłach legendzie miejskiej, w której matka musi ocalić swoją córkę. Kobieta w trakcie opowieści odkrywa przerażającą prawdę kryjącą się za legendą miejską o mściwej, demonicznej czarownicy: „jeśli zapukasz jeden raz, obudzisz ją. Jeżeli zapukasz dwa razy – powstanie z martwych.”. Tytuł został przygotowany na podstawie filmu z Katee Sackhoff („Battlestar Galactica”) w roli głównej, w reżyserii Caradoga Jamesa („The Machine”). [za ppe.pl]

Gra będzie pierwszoosobowym horrorem obsługującym gogle VR (HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR), którego premiery należy spodziewać się w 2017 roku w okolicach premiery filmu. Co ciekawe bez gogli VR też da się zagrać, dzięki czemu posiadacze Xboksa One też będą mogli poznać tę historię.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści