Viy-2 w produkcji

03.11.2016 | filmweb.pl | underluk

Viy-2 w produkcji

Trwają prace nad kontynuacją całkiem niezłego "Vija". W obsadzie "Viy-2" znaleźli się m.in. Schwarzenegger i Jackie Chan.


Bohaterem "Viy-2" jest angielski kartograf Jonathan Green, któremu car Piotr Wielki zleca stworzenie mapy Dalekiego Wschodu. W ten sposób rozpoczyna się niesamowita podróż, która zawiedzie mężczyznę aż do Chin. Tam dokona on wielu zapierających dech w piersiach odkryć, spotka na swojej drodze zarówno chińskie księżniczki jak i przerażające monstra, a także będzie musiał zmierzyć się z mistrzami sztuk walk oraz Smoczym Królem. [za filmweb.pl]

W rolę pechowego kartografa ponownie wcieli się Jason Flemyng, a jak już wspomniałem wyżej, obok niego w obsadzie znaleźli się Arnold Schwarzenegger i Jackie Chan, a także Rutger Hauer i Charles Dance.

Budżet tego chińsko-rosyjskiego widowiska zamyka się w kwocie 48 milionów dolarów, a premiera zaplanowana została już na początek przyszłego roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści