Slender Man bohaterem dokumentu HBO

15.11.2016 | splay.pl | underluk

Slender Man bohaterem dokumentu HBO

O Slender Manie słyszał chyba każdy. HBO pracuje nad filmem dokumentalnym o bohaterze jednaj z najsłynniejszych creepy past.


Wysoki, pozbawiony twarzy mężczyzna o dziwnie wydłużonych kończynach, powstał na pewnym forum internetowym jako efekt konkursu na straszne zdjęcie (tak w dużym skrócie). Jego gwiazda szybko zabłysła i tę tajemniczą mroczną postać można było zobaczyć na licznych zdjęciach, filmach, a nawet doczekała się gry wideo. Wkrótce zaczęto zadawać sobie pytanie czy to tylko fantazja, czy może prawdziwa historia. Internet wykreował niezłego potwora.

Ale fikcja niestety potrafi wpłynąć także na świat realny. Dokument "Beware the Slender Man" od HBO opowie o mrocznej karcie w historii tej creepy-pasty. W 2014 roku doszło do tragedii, gdy nastoletnie dziewczyny zainspirowane Slender Manem postanowiły zrobić coś naprawdę strasznego… [za splay]

Premiera filmu zaplanowana jest na styczeń 2017 roku. Zadebiutuje na platformach HBO GO.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści