Outcast: Opętanie w ofercie Mucha Comics

23.11.2016 | polskigeek.pl | underluk

Outcast: Opętanie w ofercie Mucha Comics

Wydawnictwo Mucha Comics przygotowało na mikołajki niezły prezent dla fanów obrazkowej grozy. 6 grudnia ukaże się polskie wydanie komiksu "Outcast: Opętanie".


--

Nowy komiksowy horror Roberta Kirkmana, autora Żywych trupów!

Kyle Barnes przez całe życie zmagał się z ludźmi opętanymi przez demony. Teraz szuka wyjaśnień. Niestety to, czego się dowie, może oznaczać, że jego los radykalnie się odmieni.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach w Outcast #1-6.

Biografie:
ROBERT KIRKMAN
Robert Kirkman jest obecnie jednym z bardziej wpływowych scenarzystów i jednym z pięciu partnerów Image Comics – jedynym, którego nie było przy założeniu firmy. Jego najsłynniejszym dziełem jest seria Żywe trupy (Walking Dead) – wydawnictwo Taurus Media wprowadziło serię do Polski w 2005 roku.
Zaczął karierę od tworzenia komiksów wydawanych własnym sumptem (Battle Pope) i drobnych zleceń dla Image Comics (Science Dog, Super Patriot, Tech Jacket). W 2003 roku wszystko się zmieniło za sprawą rozpoczęcia publikacji dwóch serii komiksowych: Żywe trupy oraz Invincible. Obie serie ukazują się po dziś dzień, a scenarzysta od czasu do czasu pisze coś nowego (między innymi Marvel Zombies, Fantastic Four: Foes i Ultimate X-Men dla Marvel Comics oraz Brit i The Astounding Wolf-Man dla Image Comics). Od 2008 roku skupia się na wydawaniu własnych tytułów oraz na produkcji seriali telewizyjnych na ich podstawie.

PAUL AZACETA
Paul Azaceta mieszka w New Jersey. Ilustrował między innymi takie serie jak Captain Marvel, Amazing Spider-Man i Punisher Noir z Marvel Comics. W serii B.B.P.O. 1946 (Egmont, 2009) jego kreska wzbogacała rozszerzające się uniwersum Hellboya. Wraz z Markiem Sable współtworzył miniserie Graveyard of Empires oraz Grounded dla Image Comics. Obecnie rysuje serię Outcast do scenariusza Roberta Kirkmana.


Outcast: Opętanie
Tom 1 – Otacza go ciemność


Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Paul Azaceta
Przekład z języka angielskiego: Marek Starosta
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Image Comics
Liczba stron: 152
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
TYLKO DLA DOROSŁYCH
ISBN 978-83-61319-79-5
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 59,00 zł

Premiera sklepowa: 6 grudnia 2016

Outcast: Opętanie Tom 1 – Otacza go ciemność
Outcast: Opętanie Tom 1 – img1
Outcast: Opętanie Tom 2 – img1
Outcast: Opętanie Tom 3 – img1
Outcast: Opętanie Tom 4 – img1
Outcast: Opętanie Tom 5 – img1
Outcast: Opętanie Tom 6 – img1
Outcast: Opętanie Tom 7 – img1
Outcast: Opętanie Tom 8 – img1

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści