Outcast: Opętanie w ofercie Mucha Comics

23.11.2016 | polskigeek.pl | underluk

Outcast: Opętanie w ofercie Mucha Comics

Wydawnictwo Mucha Comics przygotowało na mikołajki niezły prezent dla fanów obrazkowej grozy. 6 grudnia ukaże się polskie wydanie komiksu "Outcast: Opętanie".


--

Nowy komiksowy horror Roberta Kirkmana, autora Żywych trupów!

Kyle Barnes przez całe życie zmagał się z ludźmi opętanymi przez demony. Teraz szuka wyjaśnień. Niestety to, czego się dowie, może oznaczać, że jego los radykalnie się odmieni.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach w Outcast #1-6.

Biografie:
ROBERT KIRKMAN
Robert Kirkman jest obecnie jednym z bardziej wpływowych scenarzystów i jednym z pięciu partnerów Image Comics – jedynym, którego nie było przy założeniu firmy. Jego najsłynniejszym dziełem jest seria Żywe trupy (Walking Dead) – wydawnictwo Taurus Media wprowadziło serię do Polski w 2005 roku.
Zaczął karierę od tworzenia komiksów wydawanych własnym sumptem (Battle Pope) i drobnych zleceń dla Image Comics (Science Dog, Super Patriot, Tech Jacket). W 2003 roku wszystko się zmieniło za sprawą rozpoczęcia publikacji dwóch serii komiksowych: Żywe trupy oraz Invincible. Obie serie ukazują się po dziś dzień, a scenarzysta od czasu do czasu pisze coś nowego (między innymi Marvel Zombies, Fantastic Four: Foes i Ultimate X-Men dla Marvel Comics oraz Brit i The Astounding Wolf-Man dla Image Comics). Od 2008 roku skupia się na wydawaniu własnych tytułów oraz na produkcji seriali telewizyjnych na ich podstawie.

PAUL AZACETA
Paul Azaceta mieszka w New Jersey. Ilustrował między innymi takie serie jak Captain Marvel, Amazing Spider-Man i Punisher Noir z Marvel Comics. W serii B.B.P.O. 1946 (Egmont, 2009) jego kreska wzbogacała rozszerzające się uniwersum Hellboya. Wraz z Markiem Sable współtworzył miniserie Graveyard of Empires oraz Grounded dla Image Comics. Obecnie rysuje serię Outcast do scenariusza Roberta Kirkmana.


Outcast: Opętanie
Tom 1 – Otacza go ciemność


Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Paul Azaceta
Przekład z języka angielskiego: Marek Starosta
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Image Comics
Liczba stron: 152
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
TYLKO DLA DOROSŁYCH
ISBN 978-83-61319-79-5
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 59,00 zł

Premiera sklepowa: 6 grudnia 2016

Outcast: Opętanie Tom 1 – Otacza go ciemność
Outcast: Opętanie Tom 1 – img1
Outcast: Opętanie Tom 2 – img1
Outcast: Opętanie Tom 3 – img1
Outcast: Opętanie Tom 4 – img1
Outcast: Opętanie Tom 5 – img1
Outcast: Opętanie Tom 6 – img1
Outcast: Opętanie Tom 7 – img1
Outcast: Opętanie Tom 8 – img1

Najnowsze wieści