Atak Tyrolskich Zombie od 30 grudnia na VOD

24.11.2016 | Kino Świat Sp. z o.o. - informacja prasowa | underluk

Atak Tyrolskich Zombie od 30 grudnia na VOD

Tyrolska masakra deską snowboardową w polskim zwiastunie horroru komediowego "Atak tyrolskich zombie". Na VOD od 30 grudnia 2016


Uhonorowany nagrodą publiczności na prestiżowym festiwalu filmów fantastycznych Fantaspoa bezkompromisowy horror komediowy w stylu “Wysypu żywych trupów” i “Martwicy mózgu”.

Steve jest młodym profesjonalnym snowboardzistą, który wskutek głupiego żartu mającego miejsce podczas sesji zdjęciowej, zostaje uwięziony na szczycie góry razem z dziewczyną Branką i kumplem Joshem. Schronienie znajdują w pobliskiej gospodzie, tym razem wyjątkowo gwarnej z powodu hucznej imprezy wydanej na cześć najdłuższej nocy w roku. Zdarzenia przybierają coraz tragiczniejszy obrót, gdy okazuje się, że prowadzący naukowe eksperymenty miejscowy przedsiębiorca uwalnia śmiertelnie niebezpieczną substancję, zmieniającą miejscowych pijaczków w krwiożercze zombie. W przetrwaniu epidemii tyrolskich nieumarłych, trojgu pechowcom pomoże umiejętność, której nie posiadają zombie – jazda na snowboardzie.

Media o filmie:

„Jedna z najbardziej błyskotliwych, przebojowych i oryginalnych komedii o zombie od lat”
SCREAM

„Śmiech nie opuści widza do samego końca filmu”
THE HOLLYWOOD NEWS

„Autentycznie zaskakujący i wciągający”
FLICKERING MYTH

Premiera VOD: 30.12.2016
Gatunek: horror, komedia
Produkcja: Austria 2015
Reżyseria: Dominik Hartl
Obsada: Gabriela Marcinkova (“Byzantium”, 360: Połączeni”), Laurie Calvert („Uśpieni”, „Kopciuszek”), Karl Fischer („Pieśń o miłości i śmierci”), Margarete Tiesel (“Raj: miłość”), Patricia AulitzkyAtak tyrolskich zombie - plakat

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści