Kontynuacja Niemartwych na początku przyszłego roku

02.12.2016 | gildia.pl | underluk

Kontynuacja Niemartwych na początku przyszłego roku

Wydawnictwo Pascal zapowiedziało kontynuację "Niemartwych" Mikołaja Marceli. "Athanatopia" powinna trawić do sprzedaży już w styczniu.


Co prawda nie ma jeszcze okładki, ale jest opis.

--

Jedyny plus apokalipsy: designerzy nie zdążyli jeszcze bardziej pogorszyć i tak już złego wyglądu komunikatora wbudowanego w Facebooka.

Szokująca kontynuacja Niemartwych Mikołaja Marceli – premiera w styczniu 2017.

(…) Zbliżył się do Brata Tommy. Jego twarz ukryta była pod szatami liturgicznymi, podobnymi do tych, jakie mieli na sobie trzej członkowie Kultu Brata Ezechiela przeprowadzający ceremonię. Przybysz w milczeniu wysunął w stronę Tommy małą, białą karteczkę z zapisaną odręcznym pismem informacją. Karteczkę, na którą Tomma czekał od długiego czasu. Odczytał ją w myślach:

Znaleźliśmy Lenę Moryc.(…)

Nieszablonowa, niepokojąca i wyłamująca się regułom literacka wizja świata, w którym śmierć nie jest już kresem życia. Książka o żywych trupach, jakiej jeszcze nie było, łącząca w sobie elementy science fiction, powieści obyczajowej i eseju filozoficznego.

Katowice. Rok 1980, 1996 i 1997. Trzy niezauważone przez niemal nikogo zdarzenia, które zrodzą najpierw ból, a później ideę. Ból i ideę, które w połowie lat dziewięćdziesiątych odmienią jednego człowieka, a wiele dekad później całą rzeczywistość.
Powieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jednym jawi się jako ostateczny koniec, a innym jako długo wyczekiwany początek. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.

Druga część cyklu Niemartwi stanowiąca zarazem samodzielną całość. Zaskakująca kontynuacja powieści Ciała wasze jak chleb, która obszernie opowiada także o wydarzeniach poprzedzających wybuch apokalipsy. Książka nie tylko dla fanów żywych trupów!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści