Lin Shaye wspomina o Naznaczonym 4

05.12.2016 | filmweb.pl | underluk

Lin Shaye wspomina o Naznaczonym 4

Lin Shaye w serii "Naznaczony" wciela się w rolę Elise Rainier, czyli tamtejszego medium. Aktorka wypowiedziała się ostatnio na temat "Insidious: Chapter 4".


Po pierwsze, film będzie prequelem. Cofniemy się do początków Elise, poznamy ją na innym etapie życia, zdradziła aktorka. Akcja rozpocznie się tuż po wydarzeniach z części trzeciej, gdy razem ze Specsem i Tuckerem zakłada ona firmę Spectral Sightings. Bohaterowie mieszkają teraz razem w jej domu. Dwaj mężczyźni są jak jej niesforni synowie.

Historia rozpocznie się więc w bardzo wesołym momencie, a potem zaczną się schody. To fantastyczna opowieść, która przybliża sedno mojej postaci. Poznamy jej rodzinę, matkę, ojca, jej rodzinne strony w Nowym Meksyku. Tam będzie toczyć się akcja, a Elise postanowi odnaleźć łotra, który ją nawiedza. Myślę, że fani będą zadowoleni. Film będzie straszny w sposób, jakiego nie oczekujecie.


Przypomnę jeszcze tylko, że trzecia odsłona serii też była prequelem.

Reżyseruje Adam Robitel ("Opętana"). Premiera: 20 października 2017.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści