The Walking Dead wraca w lutym

13.12.2016 | komunikat prasowy | underluk

The Walking Dead wraca w lutym

Najpopularniejszy serial świata powraca na antenę telewizji FOX. Premiera drugiej części 7. odsłony „The Walking Dead” odbędzie się kilkanaście godzin po jej emisji w Stanach Zjednoczonych. Już teraz można zobaczyć grafikę z najnowszej części serialu.


Warszawa, 12 grudnia 2016 r. – Telewizja FOX, wiodąca marka na rynku telewizyjnej rozrywki należąca do FOX Networks Group, ogłosiła, że druga część 7. sezonu serialu „The Walking Dead” zostanie wyemitowana w poniedziałek 13 lutego o godz. 22:00, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Druga część sezonu składa się z ośmiu odcinków. Producentami wykonawczymi „The Walking Dead” który od pięciu sezonów jest najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym, są jego główny producent Scott M. Gimple oraz Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Dave Alpert i Tom Luse. Najnowsza część tej kultowej produkcji zostanie wyemitowana w ponad 200 krajach, w których obecna jest telewizja FOX, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych, co wpisuje się w przyjętą przez FOX Networks Group strategię jednoczesnych globalnych premier.

Telewizja FOX udostępniła już materiał zdjęciowy z drugiej części 7. sezonu, na którym znajdują się Rick Grimes (Andrew Lincoln) i pozostali ocaleni.

Kanał FOX ma wyłączność na międzynarodową emisję kultowego serialu „The Walking Dead” i jako pierwszy prezentuje międzynarodowej publiczności premiery najlepszych światowych produkcji rozrywkowych. FOX i sieć AMC wspólnie pracowały nad scenariuszem i po raz pierwszy zaplanowały jednoczesną, globalną premierę serialu w 2010 roku. Zapowiedziany już 8. sezon „The Walking Dead” dotrze do 200 milionów widzów kanału FOX z ponad 200 krajów. Premierowy odcinek 8. sezonu będzie setnym odcinkiem serialu.

###

O „THE WALKING DEAD”
Serial „The Walking Dead”, który jest adaptacją wydawanej przez Image Comics serii komiksów Roberta Kirkmana, jest od czterech lat najchętniej oglądaną produkcją telewizyjną wśród dorosłych widzów w wieku 18-49 lat. Jego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie, a głównymi bohaterami są ludzie, którzy ocaleli z katastrofy, a teraz szukają dla siebie bezpiecznego schronienia. Producentami wykonawczymi serialu, który został okrzyknięty przez krytyków „prawdziwym fenomenem” (magazyn Variety) są Scott M. Gimple, Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero i Tom Luse.

O FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne. Na antenie FOX widzowie z całego świata mogą oglądać najpopularniejsze seriale własnej produkcji takie jak m.in. Z Archiwum X, The Walking Dead, American Horror Story, Homeland czy Miasteczko Wayward Pines. Oferta programowa stacji FOX jest odbierana przez ponad 255 milionach gospodarstw domowych w ponad 200 krajach świata poza terytorium Stanów Zjednoczonych. W wyniku efektu skali i globalnych synergii, telewizja FOX wprowadziła model jednoczesnej, premierowej emisji, którą stosuje w odniesieniu do najpopularniejszych produkcji serialowych. Jest także jedyną międzynarodową siecią, która nadaje na tak dużą skalę seriale telewizyjne w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych. FOX nadaje kanały linearne za pomocą uwierzytelnianej aplikacji FOX Play.

The Walking Dead sezon 7

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści